Mw. I. (Imany) Hussein

“Gelijk kunt u hebben, maar daadwerkelijk gelijk krijgen is een tweede.”
In haar derde jaar als studente Rechtsgeleerdheid aan Universiteit Utrecht is Imany Hussein gestart bij Van As Advocaten. Momenteel is zij bij ons kantoor werkzaam als incassomedewerker. Ook ondersteunt Imany onze advocaten bij het uitvoeren van hun werkzaamheden.
Als incassomedewerker zorgt Imany ervoor dat onbetaalde facturen worden betaald. Gelijk kunt u hebben, maar daadwerkelijk gelijk krijgen is een tweede. Indien u als cliënt in uw recht staat, zet Imany alles op alles om het verschuldigde bedrag binnen te halen.
Ieders verhaal is anders en dat maakt ook iedere zaak uniek. Schulden kunnen namelijk op veel verschillende manieren ontstaan. Derhalve hoort Imany graag beide kanten van het verhaal aan door contact te onderhouden met zowel de crediteur als de debiteur. Hiervoor is empathie en aandacht voor detail vereist. Volgens Imany is incassomedewerker zijn dan ook niet alleen een baan, maar vooral een beroep dat veel toewijding vereist.